Bakan Albayrak: Kur’an kursu öğreticilerinin de ek ders ücreti ödemelerini yapacağız

bakan-albayrak:-kur’an-kursu-ogreticilerinin-de-ek-ders-ucreti-odemelerini-yapacagiz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kur’an kursu öğreticilerinin ek ders ücreti ödemelerini bu süreç boyunca yapmaya devam edeceklerini bildirdi. Hazine ve Maliye Bakanlığı da, Ankara’daki misafirhanelerini bedelsiz olarak sağlık çalışanlarının kullanımına açtı.

Bakan Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni tip corona virüs salgını sürecinde aldıkları tedbirleri hatırlattı.

Bu süreçte mağduriyet yaşayan ya da belirsizliğe düşen vatandaşların taleplerini yerine getirmeyi sürdürdüklerini vurgulayan Albayrak, “Kur’an kursu öğreticilerinin de ek ders ücreti ödemelerini bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Albayrak, dün de ücretli öğretmenler ve usta öğreticilerin ek ders ücreti ödemelerini bu süreç boyunca yapmaya devam edeceklerini duyurmuştu.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI MİSAFİRHANELERİNİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Ankara’nın Altındağ ve Yenimahalle ilçelerinde bulunan toplam 284 oda kapasiteli misafirhane ve eğitim tesislerinin, sağlık çalışanlarının kullanımına açıldığı bildirildi. 

Bu Haberleri Kaçırmayın
Menü