puhutv’den günün filmi: Değişim (Possession)

puhutv’den-gunun-filmi:-degisim-(possession)

Corona günlerinde önlemler kapsamında evlerinde bulunan sinemaseverlere puhutv film seçkisi sunuyor. Bugünün filmi ise Günün filmi Değişim/Possession.

Filmden, diziye yüzlerce içeriği evinde ücretsiz olarak seyirciye sunan puhutv, #EvdeKal ve #FilmMaratonu’na davet ediyor. Günün filmi seçkisinde bu kez Değişim (Possession) izleyiciyle buluşuyor.

FİLMİ KADROSU

Sarah Michelle Gellar, Lee Pace, Michael Landes’in başrollerini paylaştığı, Joel Bergvall ve Simon Sandquist’in yönetmen koltuğunda oturduğu 2008 yapımı film gerilim sevenler için iyi bir seçenek.

DEĞİŞİM’İN (POSSESSION) KONUSU

Esrarengiz bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmde Jessica ve Ryan’ın mutlu bir evlilikleri vardır fakat Ryan’ın kardeşi Roman belalı bir tiptir ve onların huzurlarını kaçırmaktadır.Ryan ve Roman aynı gün kaza geçirip komaya girerler. İki kardeşten ilk uyanan Roman olur ve ağabeyiyle ruhlarının değiştiğini iddia eder.Jessica için herşey tam bir kaosa dönüşür…

FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

puhutv.com kullanıcıları; tüm içeriklere puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşabilir, zamandan ve mekandan bağımsız izleyebilir. puhutv.com’a üye olunduğunda ise bazı özel avantajlardan ve ‘kaldığın yerden izle’ seçeneğinden faydalanmak mümkün.

#EVİNDEKAL #FİLMMARATONU

Bu Haberleri Kaçırmayın
Menü