Prenses Mako’nun düğünü öncesi Japonya Kraliyeti’nde ‘Kara Dul’ krizi

prenses-mako’nun-dugunu-oncesi-japonya-kraliyeti’nde-‘kara-dul’-krizi

Halktan biriyle evlenebilmek için haklarından vazgeçen Japon Prenses Mako’nun müstakbel kayınvalidesi, Kraliyet Aimesi’ne karıştırdı. Bazı medya kuruluşlarının ‘Kara Dul’ adını verdiği Kayo Komura dolandırıcılıkla suçlanıyor.

Japon Prenses Mako (29) sıradan vatandaş Komuro Kei (29) ile bu ay sonunda evlenmeye hazırlanıyor. Dört yıldır beklenen tartışmalı evlilik için Prenses, tüm haklarından feragat edecek. Prenses, aşk evliliği yaptığını söylese de Kraliyet Ailesi bu aşkın karşılıklı olduğu konusunda tereddütlü.
Damat Kei’nin annesi Kayo Komuro hakkında çıkan iddialar, skandala yol açtı.
Bu evliliğin mimarı olduğu söylenen müstakbel dünür Kayo Kamouro, oğlunu Prenses’le tanıştırmak için dolandırıcılık yapmakla suçlanıyor. Prenses ile Kei, Tokyo Uluslararası Üniversitesi’nde okurken 2012’de tanışmıştı.
2600 YILLIK AiLEDE İLKİddiaya göre bu tanışma tesadüf değildi. Çünkü Kayo, oğlunun Kraliyet Ailesi üyeleri ve zengin ailelerin çocuklarıyla tanışması için hep iyi okullara girmesini sağlamıştı. Oğlunun eğitim giderlerini de sevgililerinden aldığı paralarla karşılamıştı.teriyor.
Kayo’nun eski sevgililerinden biri, aldığı 40 bin doları ödemediğini, oğlunun eğitimine harcadığını iddia etti.
Bazı medya kuruluşlarının ‘Kara Dul’ adını verdiği Kayo, halkı ikiye böldü. Bir kesim iddialara inanmıyor. Bir kesim ise “2 bin 600 yıllık tarihinde ilk kez adı dolandırıcılığa karışan bir aile kraliyete dünür oluyor” diyerek tepki gös
Japon Prenses Mako’nun düğün tarihi açıklandı / Haber Detay-Tıkla Oku
Bu Haberleri Kaçırmayın
Menü