Yorum yapılmamış

Şarkıcı Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık kuaförden para ödemeden kaçtı iddiası

sarkici-kibariye’nin-kizi-birgul-kucukbalcik-kuaforden-para-odemeden-kacti-iddiasi

Şarkıcı Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık’ın Ataşehir’de saçlarını yaptırdığı kuaförden, ‘ödemeyi annem yapacak’ diyerek ücret ödemeden kaçtığı iddia edildi. Küçükbalçık’ın kuaförden koşar adım ayrıldığı anlar kameraya yansırken işyeri sahibi Fuat Danış “Yapılan hoş değil gerçekten. En iyi hizmeti verdik. Yakıştıramadım” dedi.

Şarkıcı Kibariye 12 Nisan’da Ataşehir’deki kuaföre ‘Kaynaklarımı söktüreceğim. Kızım da gelecek’ diyerek randevu aldı. Bir gün sonraki randevuya Kibariye’nin kızı Küçükbalçık tek başına gitti.
Küçükbalçık’ın saçlarına bakım ve boya yapıldı. Küçükbalçık, işlemlerin tamamlanmasının ardından iddiaya göre, “Ödemeyi annem yapacak” diyerek ücret ödemeden koşarak uzaklaştı.
İşyeri sahibi Fuat Danış “Kibariye Hanım kendisi ve kızı randevu oluşturmak istediler. Bir gün sonra sadece kızı geldi. Yaklaşık dört saat sürdü buradaki işlemler. Saçı boyandı, bakım hepsi yapıldı. ‘Ödemeyi almadan sizi bırakamam’ dedim. ‘Birazdan ödemeyi yapacak. Annem burada’ dedi.” şeklinde konuştu.
Danış “Sonra bu iş artık yargıya yansıyınca, haberlere çıkınca dün Ali Bey bizimle iletişime geçti. Burada bir yanlış anlaşılma olduğunu, ödemeyi yapmak istediklerini söylediler. Herhalde tatlıya bağlanacak diye düşünüyorum. Ama yapılan hoş değildi gerçekten. Uğraşmış arkadaşlar burada. Bütün arkadaşlarımız en güzel hizmet verdiler. Böyle bir durum olmasından biz de çok üzüldük. Yakıştıramadık doğrusu. Ali Bey ödemeyi yapacağını, yanlış anlaşılma olduğunu söyledi” diye konuştu.
İşte Kibariye’nin kızı Küçükbalçık’ın kaçış anından ve kuaförden yansıyan diğer kareleri…
Bu Haberleri Kaçırmayın
Menü