Yorum yapılmamış

Tarkan keçilere meleyerek seslendi

tarkan-kecilere-meleyerek-seslendi

Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan Megastar Tarkan, önceki gün bisikletiyle gezintiye çıktı. Bir bahçede keçileri gören ünlü şarkıcı, meleyerek keçileri çağırdı. Tarkan’ın görüntüleri, sosyal medyada viral oldu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Tarkan, önceki gün bisikletiyle gezerken gördüğü keçilere kayıtsız kalamadı. Meleyerek keçileri yanına çağıran ve “Hastayım keçilere” dediği bir videoyu paylaşan Megastar, hayvan sevgisini gözler önüne serdi. Ünlü şarkıcının videosu sosyal medyada viral (internette yayılma) oldu. 

“ŞANSLI KEÇİLER”

Eşi ve kızıyla Almanya’da yaşayan 49 yaşındaki ünlü şarkıcı, daha önce yürüyüş yaptığı esnada karşısına çıkan çiftlikte bulunan bir grup keçi ile selfie çekilmişti.

Tarkan’ın bu fotoğrafına yorum ve beğeni yağarken bazı takipçileri, ünlü sanatçı ile selfie’si olan keçileri şanslı ilan etmişti.

‘Geççek’ şarkısıyla Türkiye’nin gündemine oturan Tarkan, son dönemde hakkında çıkan, “80 milyon TL’ye yat satın aldı” iddialarını yalanlamıştı. Twitter hesabından bir açıklama yapan Megastar, “Yat almadım, Kaz Dağları’nda villam yok, hiç olmadı, saçım da protez değil ama arada boyuyorum” sözleriyle haberleri tiye almıştı.

Bu Haberleri Kaçırmayın

İlginizi Çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü